Spor şortlar : Son dönemin yeni trendi - vemoda.net

Yükselen yeni trend : Spor şortlar

Sosyal izolasyonun devam ettiği şu günlerde genel stil anlayışının yanı sıra moda trendleri de değişim gösteriyor. Özellikle evde rahat ve şık olmayı seven hanımlar için nasıl ki saç ve makyaj konusu ev giyimde önemli olduğu gibi son dönemlerin popülerleri arasında da rahatlığın sembolü olarak da ikonlaştırılan spor şortlar bu dönemim en trend parçaları halinde.

spor şort modelleri

Spor şortlar rahatlık açısından tercih sebebi

Periyodik aralıklarla sokağa çıkma yasakları yasakları uygulansa da, iş toplantılarımızı sosyal ve dijital mecralarda çalışanlar için iş gerekliliklerini internet bağlantısı olan her yerden yapmaya devam ediyoruz. Her ne kadar alışıla gelmiş durumun dışında da olsa, bu durumu bir dönem daha kabullenmemiz gerektiği uzmanlar tarafından süreki olarak yenileniyor. Zoom toplantılarımızı yaparken bir yandan değişik stiller deniyor olsak da rahatlık açısından havalarında ısınması ile son dönemde daha kısa ve ince kumaşlar ile üretilen ürünlerin tercih edilmesi evde giyim trendlerinin yanı sıra genel moda anlayışınıda etkiliyor.

kadın spor şortlar

Eşofman modası out şort spor şortları in

Bir kaç hafta önce eşofmanları ile poz veren çokça insanın olduğunu şu haberimizde duyurmuştuk. Hatta bu haberimizde de bu sene moda olan eşofman ve pijama modellerini incelemiştik. Ancak görünen o ki eşofman modası çılgınlığı yerini spor şortlara bırakmış durumda. Sizde giysilerinizin arasına moda dünyasının trendlerini eklemek istiyorsanız spor salonlarında kullandığınız şortları da dahil edebilirsiniz.

spor şortlar

Oversized spor şortları çok moda 

Spor salonlarında genelde hanımlar dar ve mini şortları tercih ederlerken bunların yanı sıra, oversized ve sweatshirt kumaşlarından yapılmış şortlarında çok revaçta olduğunu söylemek yanlış olmaz. Popüler markaların büyük büyük marka isimlerini basarak ürettikleri şortlardan ziyade, farklı markaların ya da no brand ürünleri de tercih edebilirsiniz. Şort yerine kullanılan ve spor salonlarında bayanların en çok tercih ettikleri ürünlerden sayabileceğimiz, kısa crosstraining taytlarda modaya ayak uydurmanızı sağlayabilir.

spor şort modelleri

Daha çok gri ve siyah tercih edebilirsiniz

Rengarenk modeller yerine, fazlalıklarını gizlemek isteyen hanımlar için siyah ve gri renkli ürünleri tercih etmek olası bir sıkıntılı imaj çizmekten kaçınmanıza da yardımcı olacaktır.


İlginizi çekebilir

Yazlık etek modelleri
Yazlık etek modelleri

Sosyal izolasyonun devam ettiği şu günlerde genel stil anlayışının yanı...