Beyaz pantolon kombinleri : Rahat sade ve zarif - vemoda.net

Her yönüyle beyaz pantolon kombinleri önerileri

Havaların yavaş yavaş ısınması ile her ne kadar covid-19 salgınıyla zor günler geçiriyor olsak da yakın dönemde bu sıkıntılı süreci atlatmanın hemen arkasının yaz olduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz son beş senenin en çok tercih edilen kombinleri arasında gösterebileceğimiz beyaz pantolonlar ile oluşturulan kompozisyonların her yaz olduğu gibi bu yaz aylarında da öncelikli tercih olacağını düşünüyoruz. İşte bu moda rehberi yazımızda, her yönüyle beyaz pantolon kombinleri önerilerini, yapılması ve yapılmaması gereken tüyoları sizlerle paylaşıyoruz. Keyifli okumalar.

Klasik tarz beyaz pantolon modelleri

Yaz aylarının şüphesiz en çok tercih edilen rengi beyaz iken, kumaş rahatlığı ve kullanım açısından da oldukça başarılı olan pantolonlar ile de popüler rengi birleştirirseniz, gerek sokakta gerek ise herhangi bir davette istediğiniz şık ve taze görünüme kavuşabilirsiniz.

beyaz pantolon kombinleri

Klasik görünümlü beyaz pantolonlar, bol kesim paçalar ve salaş görüntüleri ile, hem çok daha asil ve ağır hem de günlük kullanım için oldukça rahat bir konfor imkanı sunabilir.

klasik beyaz pantolon modelleri

Bir çok kadın her ne kadar beyaz pantolon kullanmaktan çekinse de, dikkatli kullanımlarda ve uygun üst parçayı tamamladığınızda bir çok insan arasından farkedilen kişinin siz olacağınız detayını da göz ardı etmemeniz gerekiyor.

 beyaz pantolon kombinleri

Öyleki beyaz renkler vücuttaki fazlalıkları direk olarak ortaya çıkarsa da, beyaz beyaz ile kombinlenen tercihlerde, üstler için kullanılan bluzlardaki salaşlık, ve pantolon için tercih edilen kısa paçalar tamamen dikkatlerin farklı noktalara kaymasını sağlayacağından kabus gibi görünen gerçek aslında sizin avantajınıza dönmüş oluyor.

klasik kesim beyaz pantolon modelleri

Kadın Kırık Beyaz Klasik Kesim Pantolon

Kadın Kırık Beyaz Klasik Kesim Pantolon. İpekyol sitesi üzerinden uygun fiyatı ile satın alınabilir.

299 ₺ - Alışveriş Yap

Beyaz bol paça / İspanyol paça beyaz pantolon modelleri

Bol paçalı pantolon modelleri her ne kadar bacak boyu kısa olan kadınlar pek kullanmakta çekinceleri olsa da bacak boyu iyi olan kadınların tercih ettikleri öncelikli parçalardan. İspanyol paça ya da bol kesim paçalı beyaz pantolon modelleri, soft renkli crop top parçalar ile birleştirildiğinde çok şık olabilir.

bol paça ispanyol paça beyaz pantolon kombinleri

Duble paça pantolon / İpekyol

359 ₺ - Alışveriş Yap

bol paça ispanyol paça beyaz pantolon modelleri

Metal kopça ve fermuar detaylı ispanyol paça beyaz pantolonlar işlemeli bir bluz ve asimetrik detaylı bir kolye ile birleştirilip kullanılabilir.

İspanyol paça beyaz pantolon / Zara

119.95 ₺ - Alışveriş Yap

geniş paça beyaz pantolon modelleri

İspanyol paça beyaz pantolon modellerinde, orta bel tercihleri daha kısa bacak boyu olan bayanların favorisi olabilir. Sıcak havada konfor sağlayan bu parçalar beyaz jeanler yerine tercih edildiğinde, yüksek topuklu bir bot ya da ayakkabı ile tamamlandığından oldukça leziz olabilir.

Renk destekli beyaz bol paça pantolon modelleri

renk detaylı beyaz pantolon modelleri

Genellikle beyaz üstler ile tercih edilen beyaz pantolon kombinlerinde araya bir kaç farklı rengi olan modelleri tercih etmek, kombininizde paylayan parça seçmekte zorlanmamanız anlamına gelebilir. Kimi zaman tek renk şeritler kimi zaman da birden çok rengin kullanıldığı beyaz ya da kırık renk renkli beyaz pantolon modelleri tercih sebebiniz olabilir.

renk detaylı beyaz pantolon modelleri

Yanı renk detaylı beyaz pantolon / Knits

560 ₺ - Alışveriş Yap

Kirli beyaz pantolon kombinleri

Yaz mevsimlerinin yanı sıra, bir çok mevsimde kullanabileceğiniz en zarif renk kirli beyaz. Öyleki beyaz modasını bu sene kış aylarında da kirli beyaz modasıyla yaşamıştık. Kirli beyazı bilinen beyaz renkten ayırarak bir çok renkle birleştirdiğinizde oldukça çekici bir şıklık elde edebilirsiniz.

kirli beyaz pantolon modelleri

Daha çok koyu tişörtler, ve aksesuarlar ile birleştirebileceğiniz kirli beyaz kot pantolonlar oldukça modern ve şık bir görünüm yaratmanıza imkan sağlayabilir. Kot pantolonlar tercih ederken bacak boyunuza göre de paça kesimleri tercihlerini değerlendirmenize dikkat etmenizde fayda var.

kirli beyaz pantolon modelleri

Beyaz kot pantolon modelleri

Özellikle bu koleksiyonunun çok tercih edilen parçalardan olduğunu söylemek mümkün beyaz kot pantolon modelleri için. Günlük, ofis, davet hatta düğünlerde bile tercih edilebilirler.

beyaz kot pantolon modelleri

Son yılların en çok tercih edilen skinny kesim kot pantolonları kısa paçalar ile tercih edildiğinde hem şık hem rahat hem de zarif bir görüntü yakalamanızı sağlarlar.

yüksek bel beyaz kot pantolon modelleri

Yüksek bel kesim beyaz kot pantolonlar altına düz bir stiletto ile oldukça iyi yakışır.

beyaz kot pantolon modelleri

Beyaz keten pantolon kombinleri

Keten kumaşının şıklık ve rahatlığını yaz aylarında daha çok hissedersiniz. Bol kesim paçalar ve yüksek beller tahmin ettiğinizden daha çok konfor içerir. Aynı zamanda keten pantolonlar fazlalıklarını gizlemek isteyen hanımların öncelikli tercihlerindendir.

beyaz keten pantolon modelleri

Joggler bel pantolon / Zara

189.95 ₺ - Alışveriş Yap

beyaz keten pantolon modelleri

Beyaz yüksek bel pantolon kombinleri

bol paça ispanyol paça beyaz pantolon kombinleri

Yüksek bel tarzı seçimleri üstte de vurguladığımız gibi daha çok bacak boyu ve boyu uzun olan hanımların tercih sebebi. Ancak yüksek topuklu bir stiletto ile arada kalan boy oranını kapatacağınız küçük bir hile ile normal boy ölçüsüne sahipseniz siz de yüksek bel kesim bir beyaz pantolonu deneyebilirsiniz.

beyaz pantolon kombinleri

Beyaz spor (yoga, pilates vb.) taytları

Spor aktiviteleri için tercih edilen taytlar genellikle çok renkli ve hatta tropikal desenli modaya uyan modelleri ile bu sene çokça görmeye başlamıştık. Zamanı olmayan parçalar : tayt rehberimizde de bunu çokça dile getirmiştik. Yoga ve pilates yapan hanımlar için beyaz renkleri tercih etmek gün ışığından daha çok yararlanmanız ve yükselen vücut ısısından daha çok feragat etmeniz anlamına gelir.

beyaz tayt modelleri

Aynı zamanda beyaz taytlar yalnızca spor  aktivitelerinde değil günlük hayatta da ev giyimde de tercih edilebilir.

Beyaz üstler ile beyaz pantolon modelleri

klasik kesim beyaz pantolon modelleri

Beyazı kombinlemek zor diye bahsetmiştik. Ancak beyazı kombinlemede en güzel cin fikir bir başka beyaz parça ile kombini tamamlamaktır. Beyaz bir bluz, penye ya da hoş bir baskısız düz beyaz bir tişört ile beyaz-beyaz kombini başarısı kaçınılmazdır.

renk detaylı beyaz pantolon modelleri

Aynı zamanda beyazın odak noktasını beyaza iliştirilen renk detayları ile de değiştirebileceğiniz gibi, beyaz beyaz kombinlerinize de bir başka rengi de ortak etmiş olabilirsiniz.

Beyaz süet pantolon modelleri

beyaz suet pantolon modelleri

Skinny fit formuyla vücudu sıkıca sararak feminen bir görünüm kazandıran beyaz süet kumaşlı pantolonlar, dikiş geçişi ile detaylanıyor. Lastik bel detaylı olan süetler ise ekstra konfor ve rahatlık demek.

Beyaz pantolon kombinleri yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

Beyaz pantolon modellerinin yanı sıra, üstte de yer yer bahsettiğimiz riskli olan beyaz pantolon seçiminde; dikkat etmeniz gerkene adımları önemsedikten sonra sizde rahatlıkla beyaz pantolonları kombinlerinizde tercih edebileceksiniz. İşte beyaz pantolon kombinlerken dikkat etmeniz gereken detaylar ;

  • Yüksek bel beyaz pantolon seçimlerinde bacak boyunuz ve / veya boyunuzun oranına dikkat etmelisiniz. Kısa boylu hanımların uzak durması gerekir.
  • Kilolarınızı ya da fazlalıklarınızı ortaya çıkarmamak adına beyaz pantolon tercih edilirken, geniş paça modelleri tercih etmeli asla saten ve dar kesim paçalı ürünler ya da skinny seçimler yapmamalısınız.
  • İspanyol paça veya geniş kesim paça beyaz pantolonlar tercih ederken, alçak topuklu ayakkabı ya da sandaletlerden kaçınmalısınız. Konfor açısından oldukça önemliler. Ayrıca fazlalıklarınızı kapatmak için tercih ederken yürümekte zorluk çekmemek adına daha yüksek topuklar tercih etmelisiniz.

beyaz pantolon kombin önerileri

Seçim yaparken dikkat etmek sizi kurtarır

  • Beyaz pantolon ile kombin yaparken, iç giyiminiz de oldukça dikkat çekici rol oynar. Öyleki koyu renk iç çamaşırlarınız ince ve keten seçim olan hatta dar seçilen skinny kot pantolonlarda direk belli olup dikkat çekebilir, bu nedenle slip veya çok renkli slipler yerine mümkün olduğunca beyaz tanga veya g-string kullanmalısınız.
  • Vücut tipinize göre pantolon seçimi oldukça önem taşır.Fazla selülitli bölgeleriniz mevcutta varsa asla beyaz pantolon tercih etmemelisiniz. Ediyorsanız bile etek pantolon ya da salaş modelleri tercih etmenizde yarar var.
  • Beyaz mom jeans tercih ederken basen sorunlarınız var ise, bunu ortadan kaldırmak için tokalı kemerler yada büyük çantalar ile görüntü odağını dikkat odağını başa yönlere çekebilirsiniz ancak gene de beyaz pantolon tercih etmeniz doğru olmaz gibi.
  • Boy friend jeans kullanmak isteyen hanımların bacak boyunun uzun olması yetmeyebilir, kesinlikle uzun boylu hanımların tercihi olmalıdır.

Daha fazla rehber yazısı için moda kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bir başka rehber yazımızda görüşmek üzere.


İlginizi çekebilir

Deri etek kombinleri ve modelleri
Deri etek kombinleri ve modelleri

Havaların yavaş yavaş ısınması ile her ne kadar covid-19 salgınıyla...