Deri etek kombinleri ve modelleri 2020 modasına ayak uyduruyor - vemoda

Deri etek kombinleri ve modelleri

Deri, her ne kadar soğuk kış aylarında tercih edilir diye bilinse de aslında her mevsim ve aralıkta tercih edilebilir. Doğru tercihler ve seçimler ile kullanılan deri etekler, sıcak yaz ayları ya da baharda mevsim normalleri dışında seyreden havalarda da rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle siyah ve bahar renklerinden oluşan deri eteklerin günlük hayatta her yaz sezonunda tercih edilmesine artık alıştık diyebiliriz. Öyleki beyaz pantolonların çok popüler olduğu yaz aylarında deri etekleri de gece şıklığı amacı ile tercih eden çok fazla hanım var. İşte sizler için derlediğimiz Deri etek kombinleri ve modelleri rehberimiz.

2020 deri etek kombinleri ve modelleri

Deri etek trendi her sezon gündemde

deri etek modelleri

Deri etekler, her zaman çok şık bir tamamlayıcı veya kombininizin vazgeçilmez ana parçası olabilir. Üzerine eklenen toka detaylı kemerler, ortadan ya da çapraz olan dikilmiş fermuar ayrıntılı ürünler ise oldukça şık ve gösterişli kombinler yaratmanıza olanak sağlayabilir.

beyaz deri etek modelleri

Yaz ayları için popüler kabul edilen beyaz renkleri bizler deri eteklere de oldukça yakıştırıyoruz. Üstü kalın tokalı ürünleri tercih ettiğinizde ise, kombininizdeki en dikkat çekici parça haline getirdiğiniz bir deri etek kombinine sahip olabiliyorsunuz.

asimetrik kesimli beyaz deri etek modelleri ve kombinleri

Bir çok çeşidi olduğu gibi asimetrik kesimli deri etekleri de kullanmanız çok tarz bir kombin yaratmanız anlamına gelebilir.Uzun salaş bir hırka ya da dar bir bluz ile hem günlük hayatta hem ofis şıklığı tercihlerinde ya da gece davetlerinde çok verimli olarak değerlendirebilirsiniz. Öte yandan üstte de bahsettiğimiz gibi deri eteklerin mevsimi yoktur, düzgün seçilen deri etek parçaları her mevsimde ve her sezon trend parçalardır.

Siyah püsküllü deri etek modelleri

İddaalı deri etek kombinleri ve modelleri

deri etek kombinleri ve modelleri

Deri etekleri kombinlerken dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan birisi de, kombin uyumu yakalayacak parçalardan daha çok sahip olduğunuz fiziksel özelliklerin olması. Öyleki uzun boylu hanımlar mini ya da süper mini deri etekleri tercih edebilirken basenleri ve fazlalıkları bulunan hanımlar için kalem deri etek modelleri ya da mini deri etek modellerini kullanmaktan kaçınmaları doğru tercih olacaktır.

süper mini siyah deri etek modelleri

Öte yandan tayt modellerinde karşılaştığımız suni deri olan veya deri görünümlü parlak tayt modelleri gibi deri görünümlü parlak mini etekler de oldukça meskulan tarzdaki parçalardan. Eğer iyi görünen bir kalçaya ve prüzsüz olan bir bacağa sahipseniz, mini boy parlak deri etekleri tercih edebilirsiniz. Bacaklardaki izleri ya da fazlalıkları da koyu bir külotlu çorap ya da ten çorap ile kapatmanız mümkün.

bol kesim deri kalem etek modelleri

Her ne kadar deri etek kombininleri için dar modeller tercih edilirken bir o kadar da bol kesim deri etekleri de kullanabilirsiniz. Fazlalıkları olan hanımlar için en ideal parçalardan biri olabilir.

kırmızı deri etek modelleri ve kombinleri

Daha çok siyah ve beyazın rağbet gördüğü deri etekler, aynı zamanda pile detayları ile popüler renkleri de taşıdğında şıklık için inanılmaz tammalayıcı olabilirler. Kırmızı ise bizim vazgeçemediğimiz en sevilen renklerimiz arasında.

yırtmaçlı deri etek modelleri

Yırtmaçlı modelleri tercih ederken ise, kilo aralığınıza dikkat etmeniz tavsiyelerimiz arasında, yırtmaç bölgesinden beliren boğum boğum kıvrımların olması çok da hoş olacak değil.

toka detaylı kemer ve fermuarlı deri etek modelleri

Deri etek kombinlerinde aksesuarlar önemli rol oynuyor

mini deri etek kombinleri

Deri etekler için başarılı kombinler yaratmak istiyorsak, kombinimizde kullanacağımız aksesuarlara da dikkat etmemiz gerekiyor. Özellikle eteğimiz rengine tamamen zıt bir kontrastta aksesuarlar tercih etmek ve sade ve çok karmaşık olan modelleri tercih etmek iyi bir aksesuar dengesi oluşturacaktır.

yırtmaçlı deri etek

Aksesuar dengesini varsa eteklerimiz üzerindeki parçalar ile de iyi harmanlamak gerekiyor. Eğer bağcıklı detayları ya da halka detayları olan deri etekler tercih ettiysek daha çok sade bir kolye veya saat ile kombinin aksesuar dengesini tamamlayabilirsiniz.

bluz ve pileli deri etek kombini

Bizler için en önemlisi sade ve klasik parçalar ile kombinlenen bir deri etek kombini elegan ve oldukça şık olarak geçerli not alacaktır.

Deri etek kombin ve modellerini kimler nasıl tercih etmeli ?

deri etek kombinleri

Her yaştan kadın özel ve güzeldir. Yalnızca yanlış seçim yapılmıştır ya da kombinde uyumsuz bir parça tercih edilmiştir. Üstte de bahsettiğimiz gibi fiziksel ölçüleri önemseyerek deri etek kombinlediğinizde herkese görte daha şık ve elegan bir görüntü oluşturmanız gayet mümkün.

gömlek ve deri etek kombini

İddaalı olarak betimlediğimiz deri etekleri dahga çok zayıf kadınların tercih etmesi gerektiğinin altınıu çizmekte yarar var. Fazlalıkları bulunan hanımlar için ise, daha salaş ve bol kesim deri etekler inanılmaz havalı bir imaj çizmenize yardımcı olacaktır. Özellikle salaş modellerde pileli detaylı olan modelleri tercih etmeniz çokl daha tarz.

pileli deri etek modelleri

Tesettür giyim için deri etek kombinleri ve modelleri

Giyim tarzı tesettür olan hanımların da özellikle orta yaş ve genç yaş kitlesi bayanlar tarafından en çok tercih ettikleri parçalardan biri olarak da deri etekleri kabul etmek mümkün. Özellikle pileli ve uzun modeller çok uçuş uçuş ve tarz.

tesettür deri etek modelleri

Mor, bordo veya siyah modellerin her renk üst ile kombinleneceği pileli tesettür giyim deri etek modelleri,  size ağır meskulen bir hava katarken, her parça üstle de kombinlenmesi konusunda çok da sıkıntı yaşamayacaksınız.

kırmızı deri ettek kombinleri

Son olarak parlak deri eteklerin hanımların tercihleri arasında olduğundan bahsetmiştik. Tesettür modası içerisinde parlak deri etekleri sıkça görmek mümkün. Sizce de çok iddialı değiller mi ?

parlak deri etek modelleri


İlginizi çekebilir

Kız çocuk bikini ve mayo modelleri 2020
Kız çocuk bikini ve mayo modelleri 2020

Deri, her ne kadar soğuk kış aylarında tercih edilir diye...