2020 moda trendleri : 70'ler modası yeniden aktif - vemoda.net

Bu senenin en son moda trendleri : 70’lerin modası 2020’ye geri geldi

Geçtiğimiz günlerde bu sene moda dünyasında bir geriye dönüş olduğundan bahsetmiştik. Peki bu sene eskiye dönüş olarak tanımladığımız kompozisyon ya da trend parçaların neler olduğunu düşünüyorsunuz. İşte şu ana kadar sene 2020 moda trendleri ‘nden oluşan 70’lere dönüş temalı rehberimiz..

2020 moda trendleri : Kadifeler, Tropikal desenler

2020 moda trendleri

Çantalardan, bikinilere, pantolonlardan gömleklere kadar her parça da, tropikal esintiyi yaşamak mümkün. Şu yazımızda tropikal desen modasına etraflıca bir rehber hazırlamıştık. Okumanızı tavsiye ederiz.

kadife pantalonlar

Sadece kışın giymek gerekir gibi düşünmemek gerek, hem yazın hem de son bahar zamanlarında kadife kumaştan üretilen pantolonlar bu sene çok moda. Tıpkı 70’lerde olduğu gibi.

çizgili kadife pantolonlar

Kadife kumaşlara en çok yakıştırdığımız çizgili zebra desenler de oldukça revaçta.

ispanyol paça kadife pantalon

Özellikle o döneme damgasını vuran ispanyol paçalar ile birleştirilen kadife pantolonlar tüm tasarımcı ve moda diyaznırlarının bu dönem gözdesi haline gelmiş durumda.

Takunyalar

takunyalar 2020 moda trendleri

Bir dönemim belkide ismi ile anılan parçaları diyebiliriz. 70’lerdeki görünümünden günümüze daha modernize edilmiş olsalarda belki de yeni neslin pek de farkında bile olmadığı, günlük hayatında çok da kullanmadığı klasik takunyalar bu sene çok tercih edilecek gibi görünüyor. Öyleki resimdeki Benetton’un bu modelini biz çok beğendik.

Baskılı gömlekler

2020 moda trendleri baskılı gömlekler

Renkli olmasa da baskılı ve dekoratif tablo gibi duran gömlekler ise çok dikkat çekici. İster erkek ister kadın parçalarında, bol baskılı ve karmaşık gibi görünen gömlekler bu senenin tarzlarından.

2020 moda trendleri

Fötr şapka

fötr şapka modası

Plaj giyimde, hasır modelleri ile başı çeken fötr şapkalar bu sene normal hayatımızın da arasına karışıyor, ancak desenleri ve materyalleri hasır olmayarak…

Saçak Ceketler

saçak ceket modası

Her seneye nazaran bu sene daha bol ve rahat şıklıklar tercih ediliyor. Dar ve vücudu saran giyinişin herkes konforsuz olduğunu bilse de günümüzdeki trende uyma alışkanlığımızdan kullanmak durumunda kalıyoruz. Ancak bu sene 70’lerin saçak ceketleri ile konforada dönüş başladı desek çok da yanlış olmaz…

Yeni trendleri kaçırmamak için moda kategorimizi takip etmeyi unutmayın ! Bol modalı günler.


İlginizi çekebilir

Anneler günü için hediye önerileri
Anneler günü için hediye önerileri

Geçtiğimiz günlerde bu sene moda dünyasında bir geriye dönüş olduğundan...