Bikini mayo modelleri 2020 yılı trendleri - vemoda.net

2020 Yazına geri sayım : En trend bikini mayo modelleri

Ulusal salgını devam ederken yaz aylarına hazırlıklar da bir yandan hızlanıyor. Ünlülerin kişisel evlerinde terasları ve havuz başlarında attıkları paylaşımları ile de tercihlerini izleyebildiğimiz şu günlerde üreticilerin 1970’lerin modasına geri döndüğünden şu yazımızda bahsetmiştik. Bu durumdan plaj modasıda nasibini alıyor. 2020 yılı yazına sayılı zaman kala, en trend bikini mayo modelleri rehberimize bakmadan alışveriş yapmayın.

yüksek bel straplez bikini mayo modelleri

Yüksek bel bikini mayo modelleri

Bu senenin kuşkusuz en havalı trendi yüksek bel modası. Tropikal desen trendine ek yüksek bel kesim tayt, pantolon ve eteklere yüksek bel mayo ve bikinileri de ekleyebiliriz.

yüksek bel mayolar

Fazlalıklarınızı da gizlemek adına oldukça avantajlı olan yüksek bel tercihler, çok konforsuz gibi görünse de sizi olumsuzluklardan kurtaracak durumdalar.

yüksek bel mayolar

Üreticiler yüksek bel tercihlerini yalnızca mayolar yerine bikiniler için de kullanmak isteyenlere yönelik üretim yapmaya devam ediyorlar.

yüksek bel mayolar

Can alıcı yaz modasına yüksek bel mayoların yanı sıra, eklenen ekstra halka aksesuarlar da bu sezon bolca kullanılan trendlerden.

bikini mayo modelleri

Mayo ve bikinilerin yanı sıra, tankiniler için de yüksek bel modasını görmek mümkün.

bikini mayo modelleri

Vazgeçilmez şıklık beyaz ile yüksek bel tarzının uyumu göz alıcı değil mi ?

Balıkçı / yüksek yakalar

yüksek bel mayolar

Yüksek bel mayo bikinilere, yüksek kesim üstleri de eklemeden geçmemek lazım. Hem yüksek kesim hem de yüksek yaka / balıkçı yaka üstleri de tercih edebilirsiniz.

yüksek bel bikiniler

Yüksek yakaları kullanırken alt seçimlerinizde de  yüksek bel kullanmak zorunda değilsiniz. Brezilya modeli atların balıkçı yakalar ile çok yakıştığını unutmamak lazım.

balıkçı yaka mayolar

Elbette çok konforlu gibi bilinmese de yüksek yaka modelli bikini ve mayolar, güneşte çok zaman harcayanlar için tercih edilen öncelikli bir parça.

yüksek boyun mayolar

Boyun kısmına eklenen ekstra parçalar, oldukça tarz durmakla birlikte, alt için de yüksek bel kullanılması durumunda mükemmel bir uyum ortaya çıkabilir.

kapalı boyun bikiniler

Daha çok bistüyer ya da bir bluzu andırsalar da, straplez tarzı yüksek boyun bikini üstleri oldukça asil ve şıklar.

Halkalı ve tokalı mayo bikini modelleri

bikini ve tokalı mayo bini modelleri

Geçmiş dönemlerde de oldukça popüler olan halka detayları, kemerler ile de desteklemiş tek parça mayolarda inanılmaz lezzetli duruyor.

halka ve kemerli bikiniler

Gerek üstlerde gerek ise bikini altları için de bu sene sıklıkla kullanılan halka detayları terlik ve bir plaj eteği ile kombinlendiğinde ekstra takı aksesuarı olmadan kullanabileceğiniz cinsten.

halkalı ve kemerli mayo ve bikiniler

Çapraz askılara son dönemlerde oldukça rastlasak da, halkalar ile uyumu ve kemer niyetine kullanılan kalın kenar lastikli altlar ile mükemmel bir uyum yakalanmış.

düğümlü bikini mayo modelleri

Düğümlü mayo bikini modelleri

bikini mayo modelleri düğümlü modeller

Bu senenin en çok moda trendlerinden olan düğüm detayları bikini üstlerinde kullanıldığında hem fazlası ile doğal hem de çok ama çok şık bir detay olarak beliriyor.

yüksek bel mayolar

Balenli bikini mayo modelleri

balenli bikini mayo modelleri

İç giyimde şüphesiz bayanların en çok tercih ettiği demir ya da metal parçaları ile alt kısımları desteklemiş balenli sütyenler bu sefer bikiniler için kullanılan balenli üst detayları ile dikkat çekiyor.

balenli bikiniler

Göğüsleri daha iyi, daha toplu olarak göstermek adına tercih edilen balenler, yüzme sonrası şekil formu değişen göğüslerin daha sıkı görünmesi için oldukça iyi bir seçim olabilir.

balenli mayo bikini modelleri

Balenli modelleri tercih edecek bayanların yüksek bel altlarla kombinledikleri bikinileri oldukça başarılı olabilir.

balenli bikini mayo modelleri

Mayo bikini rehberimizin yanında ; bu yazın modası tropikal desen ve 70’lerin modasının geri geldiği rehberimizi incelemenizi tavsiye ederiz. En trend rehberleri moda ve giyim kategorimizden takip etmeyi unutmayın. Bol modalı haftalar.


İlginizi çekebilir

Nasıl kilo verilir: Kilo vermeye yardımcı besinler ve içecekler
Nasıl kilo verilir: Kilo vermeye yardımcı besinler ve içecekler

Ulusal salgını devam ederken yaz aylarına hazırlıklar da bir yandan...