Şortlu takımlar son dönemin en beğenlilen parçaları - vemoda.net

2020 Yaz : Şortlu takımlar son dönemin en beğenlilen parçaları

Şüphesiz son dönemlerin en moda akımı , eşofman ve şortlar. Ancak son yılların en trend seçenekleri arasında da takım elbiseleri bulmak çok isabet olur. İşte biraz klasik biraz da modern birliktelikten takım elbise vari oluşturulan şortlu takımlar bu sene yaz aylarında sıkça tercih edilecek gibi görünüyor.

şortlu takımlar

Bu senenin en moda akımı aslında yaz aylarında da olsak deriler. Suni ya da gerçek derileri bütçeye göre tercih etmek mümkün olsa da , deri ceketler ile uyum içinde kullanılan şortlar göz dolduruyor. Şurada deri eteklerden oluşan harika bir rehberimiz var bakmadan geçmeyin deriz.

şortlu takımlar

Şortlu takımların en favorisi : Bermuda, deri …

fit bermuda şortlu takımlar

Kısa şortların yanı sıra, bermuda tarzı beğenen hanımlar için bu aralar çok revaçta olan bralet üstler ile kombinleyeceğiniz ve aynı renkte kullanabileceğiniz bir ceket inanılmaz şık bir seçim olabilir.

çiçek jakarlı şort

Elbette bralet üstlerin bu işe çok uygun olduğunun altını çizmekte yarar var. Ancak yazın esintisi floral desenleri de es geçmemek gerek. Bol ve jakarlı çiçek desenli şortlar farklı renklerde olsa da illa aynı renk tonundan bir üst ile de kombinlenmesi şartı yok. Kendi takımınızı kendiniz de yaratabilirsiniz.

şortlu takımlar

Kot kumaşından vazgeçemeyenler için ise, kot ceket ve etek görünümlü olan şortlu takımlar tam da size hitap ediyor.

Şortlu takımların en favorisi

Şort etek demişken.. Fırfırlı bermuda şort etekler ise, blazer ceket ve straplez bir bralet büstiyer ile harika uyum yakalamanızı sağlayabilir.

deri bermuda şort

Deriler bu yazın en favorileri. Bermuda modelli şortlar ve deri bluzlar sizi serin yaz akşamlarında çok çekici kılacak…

Şortlu takımlar için iri tokalı kemerler …

şortlu takımlar

İri tokalı kemerlerin kullanımı bermudalarınız ile gömleğinizi ayıran en çekici aksesuar olabilir.

uzun kuruvaze bermuda şortlu takımlar

Ceket altına tercih edilen braletler uzun kuruvaze bermudalar ile de oldukça şık ve asil duruyor.

suni deri şort etekler

Deri etek ve şort arası modellere ne dersiniz ? Hem kullanım konforu açısından hem de rahat hareket açısından şort etekler bu iş için biçilmiş kaftan.

yüksek bel şort modelleri

Bu arada bu yazın en moda akımı olan v kesim yakalar yüksek belli bir şort veya şort etek ile üzerine eklenen blazer bir ceket ya da deri görünümlü ceketler ile inanılmaz tamamlayıcı olabilir.

yüksek bel deri etek şort

Öte yandan biz bu galeriyi oluştururken Zara ‘nın şort koleksiyonundan faydalandık ve çok beğendik. Sizlerde şu linkten erişip ürünlerin rakamlarını inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

yükske bel yazlık şort modelleri


İlginizi çekebilir

Yaza merhaba deyin : Yazlık beyaz elbise modelleri
Yaza merhaba deyin : Yazlık beyaz elbise modelleri

Şüphesiz son dönemlerin en moda akımı , eşofman ve şortlar....