2020 erkek gömlek modelleri farklı tarzlarda vemoda.net

2020 erkek gömlek modelleri

Her  erkeğin kurtarıcısı 2020 erkek gömlek modelleri birbirinden farklı tarzlarda. Farklı renk ve desenlerden oluşan gömlekler erkekler için vazgeçilmez durumda. Spor ve klasik gömlek modelleriyle şıklığınıza şıklık katacaksınız. Zamandan ve mekandan kurtarıcısıdır erkekler için gömlekler. Bu senenin modelleri sizlere cezbedicek. Zarif ve şık tarzınızla bu yıla damganızı vuracaksınız. Çekicilik olarak ön planda gömlek tarzları mevcut. Eğer şık ve sadelikten yanaysanız kesinlikle gömlekleri tercih etmelisiniz. 2020 erkek gömlek modellerinde zirve yapacak durumda.

Günlük hayatta özel mekanlarda istediğiniz yer ve mekana göre gömlek stilleri 2020 de sizleri bekliyor.

Sizler için derlediğimiz erkek gömlek modellerine adım adım rakip edebilirsiniz.

2020 erkek gömlek modelleri

2020 erkek gömlek modelleri ; Bildiğiniz üzere erkek gömlek modelleri hakim yaka gömlek, spor gömlek, erkek kot gömlek, erkek klasik gömlek, erkek oduncu gömlek, uzun kollu gömlek, kısa kollu gömlek olarak bir sürü gömlek çeşitlerine sahip. Sizde tarzınızı yaratacak gömlek modellerini seçebilirsiniz. Yapacağınız kombinlerle tarzınızı ortaya koyacaksınız. Birbirinden şık erkek gömlek modelleriyle size yardımcı olmak adına önerilerimiz mevcut.

İstediğiniz tarzdaki gömleklere rahatlıkla ulaşabilmeniz adına tavsiyelerimize göz atabilirsiniz.

erkek gömlek modelleri

Düğmeli bej rengindeki gömlek cepsiz ve uzun kollu olarak tasarlanmış. Slim fit özelliğine sahip bu gömlek bedeninizi kaplayarak hoş bir görüntü sağlayacaktır.Kendine has albenisi olan bu gömlek pierrecardin markasının ürettiği ve bu yıl satışa sunduğu bir erkek gömlek modelidir.

haki erkek gömlek modelleri

Deseni armürlü ve cepsiz olarak tasarlanmıştır. Uzun kollu ve düğmeli yaka bu gömlek 2020 erkek gömlek modellerinde yıla damgasını vuracak. Slim fit özelliğine sahip ve pierrecardin markasının en çok tercih edilen gömlekler arasında yerini almıştır.

kareli klasik gömlek modelleri

Klasik tarzı tercih edenler için en iyi şekilde tasarlanmış kareli klasik gömlek modelini tercih edebilirsiniz. Hem klasik hem de spor tarza sahip bu gömlek hem günlük hayatta hem de özel mekanlarda tercih edilebilecek bir tarza sahip. Kiğılı markasına ait bir gömlek modelidir.

Lacivert Slim Fit Gömlek

Baskılı modele sahip bu senenin hem sonbahar hem yaz sezonunda oldukça kullanışlı tarza sahip bu gömleği rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modele sahip. Armürlü, köşeli manşet ve İtalyan yaka özelliklerine sahip bir modeldir. Pierre Cardin markasıdır.

Regular Fit Pembe Çizgili Gömlek

Regular Fit Pembe Çizgili Gömlek modeli bu sezonun vazgeçilmezleri arasında. Hem spor hem de klasik tarza uygun bir modeldir. Kot pantolan üzerine yada klasik pantalon üzerine kombin edilebilecek bir tarza sahip. Düğmeli yaka, uzun kol, ve %100 pamuk özelliklerine sahiptir. DS Damat markasına ait bir modeldir.

haki-gomlek

Pamuklu Oversize Kapüşonlu Gabardin Kumaştan Cepli Gömlek alıştığımız gömlek tarzından farklı bir şekilde tarz edilmiştir.Haki rengine sahip gömlek her yaşta kullanabilecek ve her kombine uygulanabilecek bir gömlektir. Bu senenin vazgeçilmez modellerinden.


İlginizi çekebilir

Erkek saat modelleri 2021
Erkek saat modelleri 2021

Her  erkeğin kurtarıcısı 2020 erkek gömlek modelleri birbirinden farklı tarzlarda....